star star star star

BUKET HOTEL ЗЛАТИБОР

Златибор

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

BUKET HOTEL 4* – ЗЛАТИБОР

Локација: Strahinje Popovića, 31315 Zlatibor, Srbija

Лоциран во најмирниот дел од Златибор, овој хотел е опкружен со борова шума, и е идеален за престој на сите генерации на гости
Хотелскиот ресторан располага со капацитет од 110 лица.
Хотелот поседува 20 соби и 25 апартмани.

Секоја од собите/апартманите во хотелот располага со: ТВ, безжичен интернет, клима уред, парно греење, телефон, мини бар, балкон/тераса, тоалет со туш кабина и фен.

Видови на соби:

Standard соба (19 – 22 m2); Капацитет: 1-2 лица
Komfort соба (28 m2); Капацитет: 1-3 лица
Standard апартман (31 – 38 m2); Капацитет: 1-4 лица
Komfort апартман (36 – 44 m2); Капацитет: 1-4 лица
Buket апартман (45 m2); Капацитет: 1-4 лица
Wellness центарот се протега на околу 800 метри квадратни. Располага со 2 базени, од кој едниот е со солена вода. Покрај тоа, има џакузи, финска и био сауна, солена соба, парна бања, соби за масажа, тепидариум.

Исто така  модерно опремената фитнес сала (45м2).
Модерна, целосно климатизирана конгресна сала (140м2) со капацитет од 80 лица е опремена со сета потребна опрема (проектор, панел, безжичен интернет).

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Детско катче
 • Клима
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • СПА
 • ТВ
 • Телефон
 • Фен
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди