star star star star star

CAVO OLYMPO LUXURY RESORT&SPA

Литохоро

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Cavo Olympo Luxury Resort & Spa 5*

Локација: Пиериа, реон Плата Литохоро, 2км од местото Литохоро, 20км од Катерини, 110км од Солун, 120км од  аеродромот “Македонија”.

Услуга: Ноќевање и појадок, Полу пансион

Хотелски содржини: конференциска сала, ресторан,таверна, бар, спа центар, затворен загреан базен, модерен фитнес центар, отворен базен, како и услуги за деца.

Соби:Вкупно 49 соби: Classic Rooms Olympus View/Sea View (28-32m2), Family Rooms Intercon OV/SV (55m2), Junior suites Private Pool/SV (35m2), Suites Executive Private Pool/SV (60m2)

Во собите: Клима уред, туш со хидромасажер, прибор за купатило, фен, мини бар (со доплата), телефон, SAT TV, WI-FI (1 час дневно-бесплатно), сеф (бесплатно), балкон. Поглед на Олимп или море.

Family Rooms Intercon ОV/SV 2Classic Rooms поврзани со врати, (2 телевизори, 2 клими, 2 купатила.

Junior suite SV Двособни суити. Одвоена дневна соба, спална со француски лежај, купатило-џакузи, туш, две телефонски линии, Wi-Fi (бесплатно цел ден)

Suites Executive Private Pool Двособен суит на првиот кат. Одвоена дневна соба, спална со француски лежај,гардеробер купатило-џакузи, туш, 2 телефонски линии, Wi-Fi (бесплатно цел ден), приватен базен.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Сауна
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди