star star

COPACABANA

Несебар

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Локација: Овој хотел на плажа се наоѓа помеѓу Равда и Несебар.

 Хотелски содржини: Тој нуди отворен базен, супермаркет, ресторан,  бесплатен Wi-Fi е достапен на јавни места. Автобуска станица до Несебар и Бургас на само 100 метри. Гостите исто така можат да го посетат Сончев Брег, кој е на 3 км од хотелот.

Сместување: Секоја соба има клима и сопствен балкон, kабловска телевизија и мал фрижидер. Некои од нив имаат убав поглед на Црното Море или над терасата на базенот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Градина
 • Клима
 • Продавница
 • Ресторан
 • ТВ
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди