star star star star star

CRONWELL RESORT SERMILIA

Псахоудија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Cronwell Resort Sermilia 5*

Луксузен хотел во близина на морето, бар на кровот со панорамски поглед, ресторан, барови, спа центар, отворен базен, спортски терени.

Локација: Полуостровот Ситонија, во местото Псакодиа во близина на Геракини, 75км од аеродромот во Солун.

Сордржини: Детски клуб, Спа центар, Базен

Собите се опремени со: Клима уред, ТВ, Мини бар, WI-FI интернет, Купатило, Сеф, Балкон, Телефон

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Ресторан
  • СПА
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди