star star star

DESPOTIKO APARTMENT HOTEL & SUITES

Ситонија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Despotiko Apartment Hotel & Suites 3*

Опис: паркинг, базен, џакузи ,масажа,фитнес, базен за деца, детско игралиште, бар, ресторан, таверна,кошарка, тенис.

Соби : вкупно 36 соби чајна кујна,клима,телефон,фрижидер,WI-FI,ТВ ,фен,балкон

Локација: на плажа

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Кујна
  • Паркинг
  • Ресторан
  • Телефон
  • Фен
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди