DOCKER BEACHFRONT HOUSE VOURVOUROU

ВУРВУРУ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Локација : 50 метри од плажа

Сместувачки капацитет: 2 + 5

Содржини:

3 спални соби

Купатило

Кујна

ТВ

Интернет

Место за скара

Паркинг

Градина

Клима уред

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Градина
  • Клима
  • Кујна
  • Место за скара
  • Паркинг
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди