star star star star

EKIES ALL SENSES RESORT

ВУРВУРУ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

EKIES ALL SENSES RESORT 4*

Локација: Вурвуру, на плажа, на 100 км од Солун

Сместување: 41 соба, 24 свити. Собите се опремени со бања, клима уред, ТВ, телефон, фен

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: ресторан, бар, бар поред базен, менувачница, интернет, игралиште за деца, паркинг

Плажа: песочна

Спорт и забава: отворен базен, џакузи

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Клима
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди