star star star

ELEA VILLAGE

Никити

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Elea Village  3*

Хотел Acrotel Elea Beach се наоѓа во Елиа Бич, Ситониа во мирна и пријатна средина со неверојатен поглед кон Торонејскиот залив. Хотелот претставува комплекс од 9 згради, со 50 двокреветни стандардни соби и 30 фамилијарни соби. Располага со убава градина и базен. Како и со сопствен бар, доктор на повик, интернет, мини маркет, паркинг, детски капацитети, спортски терени, сателитска ТВ, фрижидер, сеф и фен.

Одалечен е само 50м од плажата и 10км од Никити.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Велосипед
  • Детско катче
  • Клима
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди