star star star star star

Elysium Hotel

Дерми

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Elysium Hotel 5* - Dhermo

Хотелот располага со голем надворешен базен, одалечен е 500 м од плажата и нуди одличен поглед на морето.

За гостите има обезбедено бесплатен надворешен паркинг.

Сите соби се опремени со клима уред и LCD TV како и купатило со фен. Гостите имаат на располагање бесплатно WiFi низ цел хотел.

Рецепцијата работи 24 часа а во градината е сместен и барот. На околу 1 км од хотелот гостите имаат на располагање бесплатни лежалки со чадори покрај бар на плажа.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фен
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди