star star star star

Empire Beach Resort

Дерми

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Empire Beach Resort 4* - Dhermi

Лоциран во Дерми, Empire Beach Resort располага со приватна плажа, ресторан, бесплатен паркинг, бар и градина.

Рецепцијата работи 24 часа а WiFi услугата е на располагање низ целиот хотел.

Хотелот располага и со семејни соби.

Сите соби се опремени со LCD TV со кабловски програми како и клима уред.

Плажата Dhermi Beach е на 700 м од Empire Beach Resort.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Градина
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди