star star star star

EVILION & STILVI

Неи Пори

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 BOMO EVILION  STILVI  4*


Мал пријатен хотел на убава локација во близина на морето. Се наоѓа во близина на легендарниот Олимп, калето во Платамона и древниот град Дион. Во својата понуда нуди пространи соби, интернет, топла атмосфера, добра услуга. Одличен избор за семеен одмор.

Локација:

Неи Пори, 25 km од Катерини, 100 km од Солун, 115 km од аеродромот Македонија.

Услуга:

Полупансион - појадок и вечера (HALF BOARD) .

Опис на соби:

Хотелот се состои од 2 згради ( Evilion i Stilvi). Вкупно 60 соби: Singles (Еднокреветни соби, ~ 20 m2), Doubles (Двокреветни соби, ~ 27 m2), Family 2 - Rooms (~ 55 m2). Во собите има: клима, SAT TV (освен во зградата Stilvi), сеф (со доплата на лице место), телефон, мини бар, фен, Wi - Fi интернет, туш, балкон / тераса. Во неколку соби има помала кујна (на барање).

  • Family 2 - rooms - 2 соби: Спална и дневна соба. Чајна кујна (во неколку соби во зградата Stilvi). Maксимум сместување до 6 лица.

Хотел

Контакт телефон на рецепсија: +30 2352021770-80

Контакт Email: info@hotel-evilion.com,

Контакт телефон: +30 6944265705

Контакт Факс: +30 2352021785

Информации за објектот

Далечина од морето: 80 m

далечина од

Песочна плажа: 80 m

Хотелски содржини и услуги

 Ресторан

 Бар во хотелот

 Хотелски паркинг

 Wi-fi бесплатно

 Wi-fi бесплатно

Активности во близина на хотелот

 Надворешен базен

Сите соби се опремени со

 ТВ

 Телефон

 Сеф

 Мини Бар

 Фен

 Клима Уред

 Балкон или Тераса

 Бања со туш кабина

Локација

X Координати: 39.97423017358021

Y координати: 22.659414410591125

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди