FEEBLES SEA SIDE HOUSE

Никити

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Прекрасна локација, удобен ентериер, Feebles Sea Side House (75м2) е типична вила која се наоѓа во близина на плажата Спацис кај Никити (полуостровот Ситонија), со прекрасен двор и прекрасен поглед на планините и морето. Оддалечена е само 50 метри од неверојатната плажа Спатијес. Компактна, удобна и климатизирана, Feebles Garden House има голема дневна соба, трпезарија, две спални соби, две купатила, кујна и приватна тераса со поглед на боровата шума за свежина. Во дворот има голема веранда и многу простор за безбедна игра на децата.

Најблиската организирана плажа: 50м

Сместувачки капацитет: 4 возрасни

Содржини:

Соба со еден брачен кревет и клима уред

Соби со два еднокреветни кревети и клима уред

Две бањи со тоалет

Кујна

Електричен котел

Кафе машина

Машина за миење садови

Фрижидер

Микробранова печка

Тостер

Рерна

Замрзнувач

Блендер

Интернет

телевизија

Двор со мебел

Паркинг

Климатизација

Фен

Одржување на куќата по ваш избор

Даска за пеглање

Постелнина

Крпи

Машина за перење

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бања
  • Градина
  • Клима
  • Кујна
  • Паркинг
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди