star star star

FERSPED MAVROVO

Маврово

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Фершпед се наоѓа во Маврово, веднаш до ски-лифтот. Има директен пристап до ски патеките, бар, ресторан и бесплатен Wi-Fi. Ски соба за багаж и услуга за изнајмување ски се достапни. Собите се со погледи кон планината  и секоја соба е опремена со  ТВ со рамен екран, со кабелски канали Во самиот хотел има  банкомат и продавница за сувенири, бесплатен паркинг .         

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Бања
  • Бар
  • Градина
  • Клима
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди