star star star star star

GRECOTEL OLYMPIA OASIS AQUA PARK

Килини

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Grecotel Olympia Oasis Aqua Park 5*

Хотелот се наоѓа на Пелопонез, во областа Илиа, место Килини, на 10км од Килини. Дел од Riviera Olympia Resort комплексот кој располага со голем Аква парк, расположлив за сите гости.

Хотелот располага со: менувачница, доктор, фитнес, загреан базен, интернет на рецепција, паркинг, базени, аква парк, пошта, продавница за сувенири и накит, ресторани, барови на плажа и базен, таверни, СПА центар со сауна, парна бања, турска бања, амам, џакузи, релакс зона со џус бар, соби за масажа, Star-Trac фитнес зона, базен со морска вода, туш кабини, педикир и маникир, и персонален трењер, на плажа и базен лежалки и чадори на користење, за деца има детско игралиште, мини клуб, детско мени, детски базени, многу спортови, анимација денска и вечерна.

Во собите: клима, балкон, бања со туш или када, фен, фрижидер, сателитска тв, телефон.

Координати: Longitude: 21.1095  Latitude: 37.8547

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Бар
 • Клима
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
 • Теретана
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди