star star star star

GRECOTEL CASA MARRON

Ахаја

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Grecotel Casa Maron 4*

Локација: Хотелот се наоѓа во туристичкото место Лакопетра, 35 км од пристаништето Патра, 10 км од Аеродромот Араксос. на сама плажа која е песочна и шљунковита

Содржина: Се состои од две главни згради и комплекс на бунгалови. Во склоп на хотелот се наоѓаат ресторани, барови, таверна, 2 базени со слатка вода, 2 детски базени, базен со тобогани, затворен базен, интернет катче, бесплатно Wi-Fi (само во лобито на новата зграда) спа центар, менувачница, паркинг, минимаркет, анимација, терен за кошарка, мини фудбал, пинг понг, одбојка на плажа и спортови на вода.

Соби: Вкупно има 270 сместувачки единици. Секоја соба располага со клима уред, ТВ, фрижидер, сеф, телефон, купатило, фен, балкон/тераса.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Пинг понг
  • Ресторан
  • Топоган
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди