star star star star

HINITSA BAY

Пелопонез

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Hinitsa Bay Hotel 4*

Положба: се наоѓа на Пелопонез, во областа Порто Хели

Сместување: Собите се опремени со клима уред, ТВ, Wi-Fi, фрижидер, тоалет со туш/бања, балкон/тераса.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: Располага со главен ресторан, а-ла-карт ресторан и бар.

Плажа: песочна плажа, бесплатни чадори.

Спорт и забава: одличен за семеен одмор, располага со базен, детски базен детско игралиште и детски клуб

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Детско катче
  • Лежалки и чадори
  • Паркинг
  • Продавница
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди