star star star star

HOTEL ALPIN

Боровец

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Alpin е мал бутик хотел, лоциран на само 30м од ски стазата во центарот на Боровец, еден од од најпопуларните ски резорти во Боровец.

Мирен, комотен и пријатен хотел кој сепак е лориран на 50 - 100 метри од ноќниот живот во Боровес со барови во непосредна близина.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Паркинг
  • Сауна
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди