star star star star star

HOTEL AMIRA

Банско

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 26.12.2023 ДНЕВЕН ПОПУСТ 7=6, 8=7, 9=8, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 01.12.2023 ДО 26.12.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 ДНЕВЕН ПОПУСТ 7=6, 8=7, 9=8, ЗА ПРЕСТОЈ ОД 02.01.2024 ДО 31.03.2024

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ГАЧА ВЕЧЕРА 169 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 85 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот е лоциран на 400 м од ски лифтот и располага со спа центар и ски остава.

Сите соби се опремени со ТВ и купатило. Гостите на хотелит на располагање имаат бесплатен трансфер до ски лифтот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Детско катче
  • Паркинг
  • Сауна
  • Фитнес
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди