star star star

HOTEL BORA

Попова Шапка

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Бора располага со ресторан, бар, рецепција и сопствен паркинг. Хотелот располага со семејни соби, со тераса, опремени со работна маса, лед телевизoри  и сопствено купатило, клима и гардеробер. Гостите во хотелот може да си изнајмат ски опрема.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди