star star star

HOTEL BREZA

Боровец

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.11.2023 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 23.12.2023 ДНЕВЕН ПОПУСТ 7=6, 8=7, 9=8, 10=9 ЗА ПРИСТИГНУВАЊА ОД 01.12.2023 ДО 23.12.2023

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 ДНЕВЕН ПОПУСТ 7=6, 8=7, 9=8, 10=9 ЗА ПРИСТУГНУВАЊА ОД 07.03.2024 ДО 31.03.2023

ДОПЛАТА ЗА НОВОГОДИШНА ВЕЧЕРА 81 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 41 ЕУР ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

ДОПЛАТА ЗА БОЖИЌНА ВЕЧЕРА 41 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 21 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Breza е лоциран во популарниот планински ресорт Боровец. Нуди конфорно сместување со Wi-Fi iинтернет пристап. Во склоп на хотелот Breza има лоби бар, ресторан со камин и сочева тераса со можност за скара. Жичара: 150 m Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Рент-а-кар
 • Бесплатен паркинг
 • Лоби бар
 • Перална
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Мини Бар
 • Греење
 • Бања/Тоалет
 • Клима Уред
локација
 • X Координати: 42.26521172051493
 • Y координати: 23.603702187538147
Спа Услуги
 • Сауна
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 150 - 200
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди