star star star star

HOTEL IGLIKA PALACE

Боровец

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.09.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ДО 29.12.2023 И ПРЕСТОЈ ПОСЛЕ 06.01.2024

ДОПЛАТА ЗА ПОЈАДОК ВО VILLA STANDARD 11 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 6 ЕУР ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ НА ДЕН ПО ЛИЦЕ

ДОПЛАТА ЗА ПОЛУПАНСИОН ВО VILLA STANDARD 23 EUR ЗА ВОЗРАСНИ И 12 EUR ЗА ДЕЦА ДО 12 ГОДИНИ НА ДЕН

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа во центарот на Боровец, на само 100 метри од ски лифтот. Располага со спа центар (со доплата) и затворен базен. Во хотелот има бесплатен WiFi само во лобито. Сите соби во хотелот имаат балкон со поглед на шумската околина, телевизор со рамен екран и купатило, вклучувајќи бањарки. Спа објектот вклучува финска сауна, сауна, парна бања, класичена и арома масажа, како и третмани. Во ресторанот има интернационална кујна, а појадокот е на шведска маса. Доколку сакаат гостите можат да го поминат свето слободно време во лоби или коктел барот. далечина од Жичара: 100 m Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Велнес центар
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
Активности во близина на хотелот
 • Пинг-Понг
 • Скијање
 • Јавање коњи
 • Планинарење
сите соби се опремени со
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Бања/Тоалет
 • Кујна (во Вила)
локација
 • X Координати: 42.2657337578008
 • Y координати: 23.60740900039673
Спа Услуги
 • Внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани
 • СПА центар
 • Солариум
 • Финска сауна

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Мини бар
 • Паркинг
 • Сауна
 • Солариум
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди