star star star star

HOTEL ORPHEY

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелски содржини и услуги
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хотелски паркинг
 • Детско катче
 • Игротека за деца
 • Бесплатен трансфер до гондола
 • Ски гардeробер
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
 • Продавница за подароци
Активности во близина на хотелот
 • Пинг-Понг
 • Скијање
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Интернет конекција
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Сеф во соба
 • Мини Бар
 • Фен
 • Греење
 • Клима Уред
 • Када
локација
 • X Координати: 41.838179
 • Y координати: 23.494623
Спа Услуги
 • Зона за третмани
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани
 • Фитнес
 • СПА центар
 

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Сауна
 • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди