star star star star

HOTEL PERUN LODGE

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски терени во Источна Европа-Банско.Отворен 2009 година,убава архитектура,одлична локација,панорамски поглед.Хотелот има ресторан,бизнис центар,интернет,спа центар и затворен базен,теретана,сауна и парна бања-бесплатно. Хотелот е на 350 метри од гондолата и 800 метра од центарот на Банско Нуди вкупно 205 соби : Студио.апартман со 1 спална Собите имаат кујна ,кабелска телевизија, директна телефонска линија,мини бар, сеф,фен за коса,купатило(када и туш) Во студиото може да се сместат 2 возрасни лица и 1 дете. Во апартмани со 1 спална може да се сместат 2 возрасни лица и 2 деца или 3 возрасни лица. Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Соби за не-пушачи
 • Сеф на рецепција
 • Ресторан а ла карт
 • Велнес центар
 • Рент-а-кар
 • Детско катче
 • Лифт
 • Лоби бар
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно (јавни места)
 • Продавница за подароци
Активности во близина на хотелот
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
сите соби се опремени со
 • ТВ
 • Телефон
 • Сателитска ТВ
 • Мини Бар
 • Фен
 • Греење
 • Балкон или Тераса
 • Када/Туш Кабина
локација
 • X Координати: 41.8264
 • Y координати: 23.4839
Спа Услуги
 • Внатрешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Mасажа третмани
 • Топла када
 • Фитнес
 • СПА центар

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Сауна
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди