star star star star

HOTEL PHILOXENIA

Псахоудија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

(Ex - Philoxenia Bungalows)

 Лоциран е во Псакудиа, Ситониа на Халкидики. Овој комплекс е дизајниран по најмодерните стандарди. Се протега на 11 акри во борова шума на 150м оддалеченост од плажата.

Положба: Псакудиа
Сместување: 155 соби (147 соби и 8 апартмани)опремени се со бања,фен, клима уред, сателитска ТВ, фрижидер..
Услуга: Полупансион (ноќевање со појадок и вечера), Ултра Се Вклучено (појадок, ужина, ручек, закуска, вечера, одреден избор на неограничени пијалоци и коктели од 10:00 - 02:00)
Содржини: Ресторан, бар (покрај базен), интернет конекција, сеф, центар за рекреација...
Плажа: песочна (150 м.)
Спорт и забава: Базен, детски базен, игротека...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Детско катче
 • Клима
 • Масажа
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Сауна
 • СПА
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди