star star star

HOTEL SKORPION

Крушево

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Скорпион, се наоѓа во Крушево, во непосредна близина на монументот Македониум, на околу 10мин пешачење до центарот на Крушево. Хотелот располага со повеќе типови на соби, комфорни и топли. Во ресторанот се служи континентален појадок.

Ова сместување е идеално за љубителите на природата и мирен одмор.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
  • Фен
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди