star star star star star

IKOS OLIVIA

Икос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ХОТЕЛ ИКОС ОЛИВИЈА - ГЕРАКИНИ

Капацитет и услуга:

Право на својата приватна плажа во областа Геракини, Икос Оливија се одликува со 3 отворени базени, 1 затворен базен и спа објекти. Поставен на големо земјиште со тениско игралиште, продавници и 5 ресторани, тој нуди елегантно сместување со бесплатен Wi - Fi. Велнес центарот има: затворен базен, парна бања, сауна и соби за масажа. Специјални понуди за деца, забава и игралиште се предвидени за помладите посетители. Мини маркет, продавници за накит и облека може да се најдат на лице место. Бесплатен паркинг е можно во рамките на просторот.

Опис на соби:

Украсен во светли тонови, собите во Икос Оливија имаат поглед на базен, градина или Toroneos Заливот. Секоја соба има ТВ со рамен екран, сателитска ТВ и DVD плеер. А кафе машина и мини бар, исто така, се вклучени. Модерната бања доаѓа со туш или када. Некои видови сместување имаат приватна градина со шезлонги.

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Хотелски содржини и услуги

 • Надворешен базен
 • Бар на базен
 • Рент-а-кар
 • Лифт
 • Собна услуга
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно
 • Приватен паркинг
 • Игралиште за деца
 • Не се дозволени домашни миленици
 • Приватна плажа
 • Бар покрај базен
 • Wi-fi бесплатно

Активности во близина на хотелот

 • Скијање на вода
 • Надворешен базен
 • Велосипеди за изнајмување
 • Риболов
 • Игралишта за деца
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Тениски терени
 • Спортови на вода

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Велосипед
 • Детско катче
 • Нуркање
 • Пинг понг
 • Тениско игралиште
 • Теретана
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди