IONIAN SUITES BRUSKOS

Агиос Георгиос

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Лоциран во Агиор Георгиос, на 400 метри од преубава песочна плажа, IONIAN SUITES на своите гости им нуди квалитетно слестување, паркинг, WiFi, надворешен базен, бар и ресторан.

Сите соби се опремени со клима уред, ТВ со сателитски канали, фрижидер, бокал за греење вода и купатило со фен.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди