star star star star

KASSANDRA MARE

Касандра

Хотелот прифаќа гости само над 14 години

ДОППЛНИТЕЛЕН 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 27.04.2023 ДО 25.05.2023 САМО ВО PAPILLON

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Kassandra Mare 4*

Локација:

Хотелот Касандра Маре е лоциран на песочна плажа помеѓу туристичките места Неа Мудања и Неа Потидеа.

Капацитет и услуга:

Хотелските соби се опремени со клима, ТВ со сателитски канали, мини бар, радио, тоалет, фен (на барање), балкон со поглед кон море, планина или градина.  На своите гости хотелот им нуди на располагање базен, бар на плажа, ресторан покрај базен, спортски активности, спа центар, сауна и топла бања, фитнес содржини и билијард.
Појадокот се сервира во ресторанот, додека кафе и пијалоци, гостите можат да консумираат во барот покрај плажа во текот на целиот ден.

Dалечина од

Далечина од центарот: 2,5 km

Хотелски содржини и услуги

 Факс

 Ресторан

 Менувачница

 Хемиско чистење

 Ресторан а ла карт

 Хотелски паркинг

 Бар на базен

 Перална

 Сервис за пеглање

 Рецепција 24/7

 Продавница за подароци

 Игралиште за деца

 Бар на плажа

 Приватна плажа

 Базен за деца

Активности во близина на хотелот

 SCUBA /нуркање

 Билијард

 Велосипеди за изнајмување

 Соба за игри

 Спортови на вода

Сите соби се опремени со

 Телефон

 Сателитска ТВ

 Мини Бар

 Фен

 Греење

 Клима Уред

 Бањарки и папучи

 Балкон или Тераса

 Када/Туш Кабина

Локација

X Координати: 40.219290

Y координати: 23.316808

Спа Услуги

 Зона за третмани

 Внатрешен базен

 Надворешен базен

 Џакузи

 Сауна

 Mасажа третмани

 Топла када

 Фитнес

СПА ЦЕНТАР

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Клима
 • Одбојка на плажа
 • Паркинг
 • Ресторан
 • ТВ
 • Телефон
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди