star star star star

Ladonia Hotels Del Mare

Бодрум

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Авионски превоз
 • Автобуски превоз
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Клима
 • Кујна
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • Продавница
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • ТВ
 • Телефон
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди