star star star star

LAGOMANDRA HOTEL & SPA

Никити

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Lagomandra Hotel 4*

Лагомандра Хотел & СПА се наоѓа на околу 250 метри од прекрaсната плажа Лагомандра која воедно има плаво знаме за чистота.

Капацитет и услуга:

Хотелот на своите гости им нуди надворешен базен, ресторан каде појадокот и вечерата се служат на шведска маса, таверна со грчка и европска храна, бар покрај базен кој нуди пијалоци и закуски за своите гости, летна тераса, градина, бесплатен безжичен интернет, паркинг. Својата понуда хотелот ја надополнува со спортски игралишта за кошарка, одбојка на плажа, пинг - понг, фитнес центар, клуб за деца, мини спа центар со различни третмани, мини маркет за сувенири. 

Опис на соби: 

Хотелските соби се моредни и комфорни, а воедно и опремени со ТВ со сателитски канали, фен, минибар, веранда или балкон со поглед кон градина.

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат својата политика на обезбедените услуги (за дополнителни трошоци / бесплатно). Искрено се извинуваме за какви било несогласувања.

Информации за објектот

Далечина од морето: 250 m

Далечина од центарот: 7 km

Хотелски содржини и услуги

 • Факс
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Сала со ТВ
 • Салон за убавина
 • Надворешен базен
 • Рент-а-кар
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
 • Собна услуга
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно
 • Игралиште за деца
 • Градина
 • Wi-fi бесплатно

Активности во близина на хотелот

 • Пинг-Понг
 • Билијард
 • Игралишта за деца
 • Планинарење
 • Соба за игри
 • Спортови на вода

Сите соби се опремени со

 • Телефон
 • Сеф во соба
 • Мини Бар
 • Фен
 • Клима Уред
 • Балкон или Тераса
 • LCD телевизор со сателитски канали
 • Када

Локација

 • X Координати: 40.136306
 • Y координати: 23.747452

Спа Услуги

 • Зона за третмани
 • Сауна
 • Mасажа третмани
 • Фитнес

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Детско катче
 • Масажа
 • Паркинг
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Сауна
 • СПА
 • Теретана
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди