star star star

LAKEVIEW HOTEL & RESORT

Преспа

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Лејквју  e класичен Хотел и Ресторан со поглед на  Преспанско Езеро. Зад Хотелот се наоѓа Националниот Парк Галичица со фантастични поглед на Преспанското и Охридското Езера, 2.250м надморска висина. Локалитетот е познат и како воздушна бања.

Климата во сливот на Преспа предвидува топли летни денови и ладни летни ноќи, совршена комбинација за гостите да уживаат во секојдневните летни активности и целосно да ги наполнат батериите додека спијат мирно и удобно цела вечер.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бар
  • Детско катче
  • Клима
  • Паркинг
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди