star star star

LILY ANN BEACH

Никити

ДО 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2021 ( УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ )

ПОПУСТОТ ВАЖИ ЗА ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Lily Ann Beach  3*

Лоциран е на магично место на Порнејскиот залив кој мора да се посети. Опкружен со борова шума, секогаш е отворен да ве пречека во мирна и релаксирачка средина. На неколку километри од х отелот се наоѓаат познатите Никити и Неос Мармарас.

Одалеченост од плажа: 50 метри

Располага со: клима уред и греење, бар, доктор на повик, паркинг, ресторан, базен, сателитска ТВ, фрижидер/минибар, телефон и сеф.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Бар
  • Велосипед
  • Место за скара
  • Ресторан
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди