star star star star

MANASTIR

Берово

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 Хотел Манастир се наоѓа на излезот од Берово, до манастирот Св.Архангел Михаил, на 5 км одалеченост од езерото. Хотелот располага со 31 соба, ресторан со традиционална кујна, СПА содржини, две летни тераси, терен за тенис, терен за одбојка, фитнес сала, три комплетно опремени сали за состаноци, голем парк и бар покрај река, детско игралиште и секако надгледуван паркинг простор.

Она што ние им го нудиме на нашите гости е сместување во автентична градба, традиционална кујна со многу локални специјалитети приготвени од малешевски еко-производи и производи со органско потекло, разни активности како: планинарење, велосипедизам по планински патеки, пикник излети, прошетки покрај езеро, посета на бачило, манастири, стари занаети и природни и културни знаменистости...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бања
  • Мини бар
  • Паркинг
  • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди