star star star star star

MARBELLA CORFU

АГИОС ЈОАНИС

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ЛОКАЦИЈА: во Agios Ioannis Peristeron, хотелот е дел од групацијата MarBella Collection Hotel и располага со 3 базени и СПА ценатар. Собите нудат спектакуларна глетка спрема Јонското море или убавите градини на хотелот. WiFi е на располагање на гостите низ целиот хотел. Приватниот паркинг е бесплатен за гостите.

СОБИ: Сите соби се опремени со клима уред, балкон или тераса како и сателитска ТВ со рамен екран. Исто така располагаат со мини фрижидер, приватна бања со фен.

СОДРЖИНА: Хотелот има 6 ресторани кои служат Медитеранска и Грчка кујна. Хотелот исто така располага со барови а на плажа лежалките и чадорите се бесплатни за гостите. СПА центарот нуди разни масажи и третмани како и фитнес, сауна и хамам.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сауна
 • СПА
 • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди