star star star

MAVRIDIS

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Mavridis 3*

Лоциран во регион на Нeа Флогита, 6 км од Неа Мудања.

Мал хотел во близина на морето, комфорни соби, интернет, бар.

Двокреветна соба (15-17 м2) Двоен кревет или 2 единечни кревети.
Трокреветна соба (20 м2) Двоен и 1 единечен или 3 единечни кревети.
Дополнителен тип на кревет - софа / фотелја / кревет софа.

Соби: клима, ТВ со рамен екран, сателитска ТВ, Wi-Fi интернет, мини-фрижидер, телефон, туш, фен за коса, сеф, сет за кафе / чај, балкон. Детско креветче - на барање.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Бар
  • Ресторан
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди