star star star star star

MAYOR LA GROTA VERDE GRAND RESORT

Агиос Гордиос

ХОТЕЛОТ Е САМО ЗА ВОЗРАСНИ ЛИЦА 18+

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

MAYOR LA GROTA VERDE GRAND RESORT е хотел со 5* кој е САМО ЗА ВОЗРАСНИ и е сместен во борова шума на самата плажа Agios Gordios Beach. Хотелот на своите гости им нуди 5 ресторани, 6 барови и 2 големи надворешни базени како и внатрешен загреан базен. Сите соби се опремени со балкон.

Собите се климатизирани и елегантно опремени во светли бои и вклучуваат ТВ со рамен екран и WiFi пристап. Секоја соба ими мини фрижидер и сеф.

Главниот град на Крф е одалечен 19 км а хотелот располага со приватен паркинг.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • DVD
 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Клима
 • Масажа
 • Паркинг
 • Ресторан
 • Сеф
 • СПА
 • ТВ
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди