star star star star star

MAYOR PELEKAS MONASTERY

Крф

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Mayor Pelekas Monastery 5*

Локација: Пелекас, на 50м од плажа

Хотелски содржини: Надворешен базен, детски базен, паркинг, анимација, ресторан

Соби: Тераса, клима уред, фрижидер,сателитска ТВ, бања/туш, сеф

Плажа: Песочна, лежалки и чадори – бесплатни, пешкири за плажа со депозит

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бебиситер/ка
 • Билијард
 • Детско катче
 • Клима
 • Лежалки и чадори
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Пинг понг
 • Продавница
 • Ресторан
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди