star star

MELISSA GOLD COAST

Псахоудија

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Локација: Псакудиа Песочна( 80м до плажа)
Сместување:48 соби(студиа и апартмани)  опремени се со мини кујна,бања, фрижидер, клима уред, сателитскаТВ и телефон.
Содржини: Ресторан, бар( покрај базен и на плажа), перална, сеф, паркинг...
Спорт и забава: Базен,детски базен, фудбалски терен...

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Клима
 • Кујна
 • Ресторан
 • Сеф
 • ТВ
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди