star star star

MILMARI RESORT

Копаоник

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот се наоѓа во викенд населбата, на 4 кимометри од ски центарот Сунчане Долине и 6 километри од центарот на Копаоник. Хотелот на своите гости им обезбедува трансфер до ски центарот Сунчане Долине 5 пати дневно. Располага со надворешен и внатрешен затворен базен, СПА центар, А-ла-карт ресторан и бар. Сите соби се опремени со ТВ и фрижидер.

Услови

Цената вклучува:

 • Појадок и Вечера / Ноќевање со појадок на база шведска маса (доколкуа во хотелот да престојуват помалку од 25 гости, оброците се служат на база сет мени)
 • Слободно користење на Wellness & Spa центар
  Надворешен паркинг (ограничен капацитет )
 • Wi-Fi низ цел хотел
 • Користење на Ски-Гардеробер во кругот на Конаци.
 • Baby Cot – со претходна резервација
 • Детско катче (само со присуство на родителите)

 

Цената не вклучува: (плаќање во агенција)

 • Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца од 0-6,99 години ГРАТИС
 • Хотелско согирување 0,20€ по лице на ден
 • Трансфер до Ски-Центар 5 пати дневно во период 09:00h-17:00h

Напомена:
За престој помалку од 3 ноќи со доплата од 20% од цените прикажани во табелата.
Доколку во двокреветна соба престојува едно лице цената се зголемува за 50%.
Дете 0-4,99 години две возрасни лица доколку користи заедничко легло – ГРАТИС

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Бар
 • Клима
 • Паркинг
 • Ресторан
 • СПА
 • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • над 1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди