star star star

MIRABILIA

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Mirabilia Boutique Hotel 3*

Положба: Криопиги, Касандра, Халкидики

Собите се опремени со: клима, мини фрижидер, ТВ, туш, тоалет и бесплатен интернет.

Junior Sute просториите се наоѓаат на приземјето и имаат двоен кревет со големина од 1,60 X 2,00 и софа кревет. Тие се модерно уредени и имаат ТВ и купатило со туш.

Двокреветните соби се наоѓаат на приземјето и имаат двоен кревет со големина од 1,60 X 2,00. Тие се модерно уредени и имаат ТВ и купатило со туш.

Панорамски апартмани имаат балкони со поглед кон море или планина, двоен кревет со големина 1,60 X 2,00 и софа кревет. Тие се модерно уредени и имаат ТВ и купатило со џакузи.

Семејните апартмани имаат балкони со поглед кон море или планина, двоен кревет со големина од 1,60 X 2,00 и софа кревет. Тие се модерно уредени и имаат бања со туш. Во спалната соба и во дневната соба има еден рамен телевизор.

Услуга: ноќевање со појадок

Плажа: 400м од плажа

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Клима
  • ТВ
  • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди