star star star star

MONTANA PALACE

Крушево

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотел Монтана Палас беше изграден во 1973 во Југославија како државна компанија. Денес е во приватна сопственост управуван како флексибилен стартап.

Во 2010 овој хотел беше преземен од локално семејство и од тогаш помина низ неколку циклуси на реновирање. Низ ребрендирање имиџот беше повратен.

Хотел Монтана Палас 4**** се наоѓа на 600 метри од ски-жичарата, на 500 метри од центарот на градот.

Хотелот располага со 77 соби, беспалтен интернет и клима.

Хотелски содржини: ресторан, бар, сала за конференции, летна тераса, планинарење, планински велосипедизам, параглајдинг, качување по карпи, караоке, пеинтбол.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Животни
  • Паркинг
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 500-1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди