star star star star star

Morina Palace

Дерми

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Morina Palace 5* - Dermi

Хотелот се наоѓа во Дерми, на само неколку чекори од морето и песочната плажа.

Располага со базен, ресторан како и бесплатен паркинг.

За гостите на хотелот слободно е користењето на WiFi.

Сите соби се опремени со балкон како и приватно купатило.

Барот е на располагање на годтите како и рецепција која работи 24 часа.  

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Бар
  • Клима
  • Паркинг
  • Ресторан
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди