star star star star

MPM ARSENA

Несебар

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

MPM Arsena 4* https://mpmhotels.bg/hotel/hotel-arsena/

Локација: се наоѓа на плажа.

Опис: Хотелот се состои од 94 соби и сместен е на сама плажа, располага со ресторан, лоби бар и бар на базен.

Соби: Секоја од собите е опремена со ТВ со сателитска, интернет, балкон и фен.

Услуга: Ултра се вклучено.

Содржини: Сауна, парна бања, фитнес, детско клубче, сеф и паркинг.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Балкон
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Паркинг
 • Пикадо
 • Ресторан
 • ТВ
 • Телефон
 • Фитнес
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди