star star star star

MURITE CLUB HOTEL

Банско

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

далечина од
 • Жичара: 10 km
 • Ски-центар, Банско: 8 km
Хотелски содржини и услуги
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Ресторан а ла карт
 • Рент-а-кар
 • Лифт
 • Бесплатен паркинг
 • Игротека за деца
 • Бесплатен трансфер до гондола
 • Лоби бар
 • Собна услуга
 • Перална
 • Сервис за пеглање
 • Рецепција 24/7
 • Wi-fi бесплатно
 • Wi-fi бесплатно
Активности во близина на хотелот
 • Пинг-Понг
 • Билијард
 • Скијање
 • Велосипеди за изнајмување
 • Јавање коњи
 • Риболов
 • Планинарење
 • Велосипедизам
 • Тениски терени
 • Голф курс (на одалеченост од 3 км)
 • Соба за игри
сите соби се опремени со
 • Телефон
 • Мини Бар
 • Балкон или Тераса
 • LCD телевизор со сателитски канали
 • Када/Туш Кабина
локација
 • X Координати: 41.8614886
 • Y координати: 23.4169455
Спа Услуги
 • Зона за третмани
 • Внатрешен базен
 • Надворешен базен
 • Џакузи
 • Сауна
 • Парна бања
 • Турска бања/ Хамам
 • Зона за релаксирање
 • Mасажа третмани
 • Топла када
 • Фитнес
 • СПА центар
 

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • WiFi
 • Базен
 • Детско катче
 • Сауна
 • Фитнес
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • над 1000 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди