star star star star

NEIKOS MEDITERRANEO

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Neikos Mediterraneo 4* Hanioti

Локација: Неикос Медитераео е нов хотел лоциран во тивок дел од Ханиоти, 800м од центарот и само 50 м од плажа.

Содржина: базен, базен за базен, лежалки и чадори за базен, бесплатен Wi-Fi (во јавните простории), 24-часовна рецепција, паркинг (со доплата), мини маркет и продавница за сувенири во хотелот, банкомат, доктор (со доплата) .

Соби: клима, балкон со поглед на базен или градина, TWC, фен за коса, ТВ.

Делукс соби: околу 20м2, опремени со брачен кревет или со два поврзани кревети со поглед на градина или базен. Погодно за 2 патници. Собите имаат ТВ, TWC, сеф, клима уред, фрижидер, креветче, балкон.

Делукс соби за 3 лица: околу 25м2, опремени со брачен кревет или два кревети и софа - дополнителен кревет за трето лице. Погоден за сместување за 3 патници. Собите имаат ТВ, TWC, сеф, клима уред, фрижидер, креветче, балкон.

Делукс соби за 4 лица: околу 30м2, опремени со брачен кревет или со два поврзани кревети и два софи - дополнителни кревети за трето и четврто лице. Погодно за 4 патници. Собите имаат ТВ, TWC, сеф, клима уред, фрижидер, креветче, балкон.

Локација:

X: 39.999036

Y: 23.578411

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Балкон
  • Бања
  • Мини бар
  • Ресторан
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди