star star star

PALLADIUM HOTEL

Касандра

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Palladium Hotel 3*

Хотелот Palladium е сместен во Криопиги, популарна дестинација во Халкидики. Убавата локација на хотелот им нуди на гостите пристап до ретките природни убавини на Халкидики и го гарантира мирот и спокојот на луѓето кои бараат мирна и релакцирана средина.

Локација: 500 м од Криопиги, на 500 м од плажа. Хотелот се наоѓана  80 км од Солун.

Капацитет: 60 соби

Услуга: полупансион ( појадок и вечера)

Хотелски содржини: 1 голем базен, 1 помал детски, детско игралиште, ресторан, таверна, бар (маин бар, поол бар), фризер, рент-а-кар, спортски терени (тенис, кошарка, одбојка), фитнес центар, сауна, водени спортови...

Опременост на собите: бања, клима, телефон, сателитска ТВ, сеф и фрижидер.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Бар
 • Детско катче
 • Клима
 • Мини бар
 • Ресторан
 • Сауна
 • Сеф
 • ТВ
 • Телефон
 • Фен
 • Фрижидер
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • 100-500 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди