star star star star

Palmon Bay Hotel & Spa

Игало

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Хотелот Palmon Bay се наоѓа во Игало, на само пет км од Херцег Нови. Сите хотелски соби имаат клима уред, тв со рамен екран и наместени балкони и со поглед на Бока Которска. Гостите можат да уживаат во еден од хотелските барови и ресторани. Spa и wellness центарот вклучуваат финска и инфрацрвена сауна, хидромасажна када и турска бања, а хотелот е препознатлив и по внатрешниот базен со лековита минерална вода која го враќа балансот на природните минерали и соли во телото. Хотелот има надворешен базен и приватна плажа со чадори и лежалки. На гостите им е достапен бесплатен паркинг.

Услови

Услови

Деца 0-6 години бесплатно,

Детско креветче (на барање, бесплатно);

Деца 7-11,99 години – 70% попуст со користење на дополнително легло

Трето лице кое користи дополнителен кревет – 10% Сите типови простории

1 Возрасен и 1 Дете 0-6 години цена за единечна употреба, 7-11,99 години – намалување 30%,

 

Доплати

HB – 11€ по лице  FB – 26€ по лице

 

Во цената не е вклучена Туристичка такса по лице на ден

Возрасни 1,50 €

Деца од 12-18 години – 1,00 €

Деца до 11,99 години – 0,50 €

 

 

Во Цената е вклучено:

Користење на СПА центарот (базен и сауни) – треба да се резервираат однапред

Пристап до плажа – надворешен базен, лежалки и чадори

Wi-Fi конекција во сите области ан хотелот

 

 

Политика за откажување

10 дена пред закажаното пристигнување – без наплата

9 – 7 дена – 30%

6 – 4 дена – 50%

3 дена – без шоу – 100%

 

Сместување по соби:

Двокреветна стандард – 2 возрасни

Двокреветна делукс – 3 возрасни или 2 возрасни и 1 дете

Двокреветна супериор – 3 возрасни или 2 возрасни и 2 деца

Апартман – 4 возрасни или 2 возрасни и 3 деца

 

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

 • Базен
 • Балкон
 • Бања
 • Бар
 • Градина
 • Клима
 • Паркинг
 • Ресторан
 • СПА
 • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

 • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди