star star star star

PANORAMA HOTEL & SPA

Крушево

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Панорама Хотел & СПА - Крушево

Сите соби имаат величенствен панорамски поглед кон Крушево.

Хотелот располага со 20 соби и апартмани:

12 двокреветни, 2 трокреветни и 6 апартмани.

Освен еден Јуниор апартман, кој е со бајковит поглед кон буковата корија.

Вкупниот капацитет на хотелот е 48 гости.

Во зимската сезона, користењето на жичарницата и ски лифтовите се бесплатни за гостите на хотелот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Базен
  • Бар
  • Детско катче
  • Конференциска сала
  • Паркинг
  • Ресторан
  • Сауна
  • СПА
  • Џакузи
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди