star star star

Pappas Hotel

Пелопонез

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

https://www.hotelpappas.gr/index.php/el/

Изграден на организирана плажа, хотелот Pappas се наоѓа во областа Лутраки. Располага со отворен базен и сместување со балкон со поглед на планина или море.

Собите во хотелот Папас се со клима уред и сателитска ТВ. Тие вклучуваат сеф и мини-бар.

Американски појадок се подготвува секојдневно во ресторанот со шведска маса, кој служи медитеранска и традиционална кујна. На лице место à la carte ресторан, исто така, има традиционална кујна и вклучува трпезарија со поглед на морето. Барот и барот на плажа имаат различни пијалоци, коктели и сладолед.

Има детско игралиште за помладите гости. Wi-Fi е бесплатно на јавни површини  во хотелот. 24-часовната рецепција може да обезбеди информации за локалните атракции како што е центарот Лутраки кој е оддалечен 0,9 милји, каде што има ресторани, барови и продавници.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • 50-100 м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди