star star star

PETROV

Несебар

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

ЛОКАЦИЈА: 20 метри од плажа.

Сместено директно на плажа, на половина пат помеѓу Равда и Несебар, хотелот , Хотелот е изграден во 2005 година.

Сместување: Сите соби во хотелот Петров Семејство вклучуваат клима уред, сателитска ТВ, Мини бар, Телефон, Wi-Fi (бесплатно), купатило со туш кабина, балкон, средување на соба – дневно, промена на постелнина - еднаш неделно,  промена на пешкири - два пати неделно

ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ: ресторан, бар, сеф (доплата), менувачница, незаштитен паркинг (бесплатно), џакузи (со доплата), домашни миленици не се дозволени, детско креветче (бесплатно), високо столче за деца

ПЛАЖА: градска песочна плажа; чадори за сонце, лежалки – доплата, во хотелот: чадори за сонце, лежалки - бесплатно

Туристи на возраст помеѓу 2 - 12.99 години се сметаат за деца од страна на хотелот.

Полето за е-пошта е празно!

Карактеристики

  • WiFi
  • Балкон
  • Бања
  • Бар
  • Клима
  • Мини бар
  • Паркинг
  • Сеф
  • ТВ
Прикажи повеќе

Оддалеченост од плажа/ски-центар

  • до 50м
ВНЕСИ ПОДАТОЦИ


Полето за е-пошта е празно!


Популарни понуди